Strona główna / Okna Art-Plus
Okna Art-Plus

Przy wybieraniu okien warto szczególną uwagę zwrócić na kształt i jakość profili. System Art Plus podkreśla futurystycznie zaokrąglona linia skrzydeł okien i sprawdzona jakość wykonania.

 

Okna Art-PLusart plus

System Art Plus profil o futurystycznej zaokrąglonej linii skrzydła. Szerokość ramy wynosi 73 [mm], a skrzydła 84 [mm.] Pięciokomorowy system profili Brügmann ARTE klasy A. Profil należy do najsztywniejszych dostępnych na rynku okiennym, zgodnie z Aprobatą Techniczną ITB nr AT-15-5357/2007 można wykonać okno jednoskrzydłowe z funkcją rozwierano-uchylną nawet o wymiarach 1600x1600 [mm]. Zgodnie z klasyfikacją dla profilu klasy A grubość ścianek zewnętrznych kształtuje się na poziomie 2,8-3 [mm], a szerokość komór wewnętrznych wynosi min. 5 [mm].

System Art Plus posiada bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną polepszoną przez blokadę styropianową.

OKUCIA

Stalowe ocynkowane wzmocnienie o grubości 1,5-2 [mm] jest przykręcane do profilu nie rzadziej niż co 30 [cm]. Grubość wzmocnienia zależy od wielkości okna, ale nigdy nie jest niższa niż 1,5 [mm]. Ze względu na istotny wpływ zbrojenia na sztywność i jakość okna. Nie stosowaliśmy i nie stosujemy niesystemowych cieńszych wzmocnień.


SZYBY

dostępne w wersjach U=1,0,  U=0,8 i U=0,6 [W/m2K]

okna okna