Niezawodne okna


Okna ADVANCE

Okna ADVANCE to

to innowacyjny system okienny, który zapewnia ochronę przed zimnem i hałasem. Dzięki 6-komorowej budowie i znacznej głębokości zabudowy okna, poprawa izolacji termicznej i akustycznej jest możliwa. Dodatkowo, zastosowanie zalecanego pakietu szybowego poprawia izolację termiczną.

Budowa produktu pozwala na stosowanie większych przeszkleń, co zwiększa powierzchnię pakietów szybowych. Większa powierzchnia szyby to więcej światła w domu i mniejsze zużycie sztucznego oświetlenia.

Okna ADVANCE są niezwykle sztywne i wykazują optymalną równowagę między statyką, a izolacją termiczną. Okna chronią dom przed warunkami atmosferycznymi i niechcianymi dźwiękami dzięki właściwościom izolacyjnym wynikającym z 6-cio komorowej budowy i znacznej głębokości zabudowy okna.

Izolacja cieplna i akustyczna

Okno Advance zapewnia optymalną ochronę przed utratą ciepła. Wpływa na to wielokomorowa konstrukcja i znaczna głębokość skrzydła, która w tym oknie wynosi aż 82,5 mm.

Bezpieczeństwo

Produkty Advance zabezpiecza dom przed włamaniem. Dostanie się do środka poprzez wyważenie skrzydła okiennego jest praktycznie niemożliwe, dzięki zastosowaniu zaczepów antywłamaniowych na całym obwodzie. Ponadto jest możliwość zastosowania technologii STV, czyli szklenia statycznego na sucho za pomocą specjalnej taśmy.

Estetyka

Okna Advance wykonane są w technologii perfekcyjnego zgrzewu UltraLink. Połączenia naroży są idealnie estetyczne. Okna można dopasować do kolorystyki wnętrz i elewacji dzięki bogatej palecie oklein oraz technologii acrylcolor.

Doświetlenie

Niższe złożenia ramy ze skrzydłem, tylko 110 mm, pozwala na zwiększenie powierzchni szklenia.

Dlaczego wybrać Okno ADVANCE