Okna energooszczędne Pszczyna


Okna ENERGETIC

Okna ENERGETIC

Okno ENERGETIC to innowacyjny system wyposażony w środkową uszczelkę. Przy zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych spełnia wymagania standardu pasywnego. Seria Energetic minimalizuje utratę ciepła z pomieszczenia, a dzięki szybom o wysokim współczynniku transmisji światła, wykorzystuje promienie słoneczne do ogrzania domu.

Mocna konstrukcja okna ENERGETIC wynika z zastosowania wzmocnienia stalowego, które tworzy siódmą komorę wewnątrz ramy. Dzięki temu okno jest niezwykle sztywne i wykazuje optymalną równowagę między statyką, a izolacją termiczną.

Izolacja cieplna i akustyczna

Okna Energetic zapewniają optymalną ochronę stratą ciepła oraz hałasem. Wpływa na to wielokomorowa konstrukcja, głębokość skrzydła oraz uszczelnienie środkowe i oporowe. Uszczelnienie rozpieszczone w trzech płaszczyznach wykonane jest z EPDM, który jest materiałem odpornym na działania ozonu, wytrzymałym na rozciąganie, zrywanie czy ściskanie.

Bezpieczeństwo

W Energeticu zastosowano wyłącznie zaczepy antywłamaniowe, które zabezpieczają dom przed włamaniem.

Estetyka

Okna Energetic dostępne są w szerokiej palecie oklein drewnopodobnych, jednolitych oraz w technologii Acrylcolor. Dodatkowo okna wykonane są w technologii cienkiego zgrzewu Ultralink (w przypadku zastosowania oklein).

Doświetlenie

Niższe złożenia ramy ze skrzydłem, tylko 110 mm, pozwala na zwiększenie powierzchni szklenia.

Dlaczego wybrać Okno ENERGETIC