Niezawodne okna


Okna QUADRO

Okna QUADRO 

Okna QUADRO charakteryzują się prostotą, co wynika z ultrawąskich profili i ukrytego skrzydła. Od wewnątrz rama i skrzydło tworzą jednolitą, zlicowaną płaszczyznę, a wyraźne kontury przylgi podkreślają spójny, nowoczesny wygląd od strony zewnętrznej.

Okno spełnia wymagania standardu pasywnego, dzięki osiąganiu rewelacyjnego parametru Uf. Innowacyjna konstrukcja profilu, ze specjalnym wypełnieniem piankowym w technologii IKD, a także zastosowanie technologii szklenia statycznego na sucho, sprawiają, że okno jest nie tylko ciepłe, ale i wyjątkowo trwałe.

Izolacja cieplna i akustyczna

Okno spełnia kryteria budownictwa pasywnego, czyli budownictwa energooszczędnego najnowszej generacji, którego celem jest zapewnienie komfortu temperatury i jakości powietrza. Współczynnik Uf Quadro wynosi jedynie 0,88 W/(m2K).

Bezpieczeństwo

Produkt jest bezpiecznym rozwiązaniem dla każdego domu. Dzięki wyposażeniu w zaczepy antywyważeniowe praktycznie uniemożliwia włamanie przed wyważenie skrzydła okiennego. W standardzie tego produktu jest klamka Secustic, wyposażona w mechanizm blokujący obrót klamki, co także chroni okno przed włamaniem.

Estetyka

Okna Quadro posiadają minimalistyczny wygląd. Dodatkowo wykonane są w technologii perfekcyjnego zgrzewu UltraLink (dotyczy okien okleinowanych), decydującym o idealnym połączeniu naroży. Bogata paleta oklein oraz technologii acrylcolor pozwala dopasować okna do kolorystyki wnętrz i elewacji.

Doświetlenie

Konstrukcja okna wymusza dużą powierzchnię szyby, umożliwiając efektywne doświetlenie pomieszczeń i stwarza szerokie możliwości w projektowaniu wnętrz.

Dlaczego wybrać Okno CONTUR