Niezawodne okna


Okna SYNERGIC

Okna SYNERGIC to

niezawodne okna o znakomitej izolacji cieplnej dzięki wielokomorowej konstrukcji i głębokości skrzydła. Duże wzmocnienia stalowe w ościeżnicy i skrzydle zapewniają wysoką statykę. System uszczelek przyszybowych poprawia szczelność i niezawodność okna, a możliwość regulowanego wietrzenia pomieszczeń aż na czterech różnych stopniach zapewnia wygodę stosowania.

Okna Synergic są ekologiczne, ponieważ bardzo dobre właściwości termoizolacyjne pomagają nie tylko zmniejszyć koszty ogrzewania, ale także w aktywny sposób przyczyniają się do redukcji emisji dwutlenku węgla.

Izolacja cieplna i akustyczna

Okno Synergic zapewnia optymalną ochronę przed utratą ciepła. Wpływa na to wielokomorowa konstrukcja i głębokość skrzydła.

Bezpieczeństwo

Produkty Synergic zabezpieczają dom przed włamaniem. Włamanie do domu przez wyważenie ramy okiennej jest praktycznie niemożliwe. Okno wyposażone jest w zaczepy antywłamaniowe na całym obwodzie.

Estetyka

Okna Synergic dostępne są w szerokiej palecie oklein drewnopodobnych i jednolitych. Dodatkowo okna wykonane są w technologii cienkiego zgrzewu Ultralink. Pozwala ona uzyskać wysoką jakość połączeń naroży i znacząco podnosi walory estetyczne końcowego produktu.

Łatwa pielęgnacja

Wykonanie okien z PVC umożliwia łatwą i bezproblemową pielęgnację okien.

Dlaczego wybrać Okno SYNERGIC